Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dáša - reklama v tisku

v dnešním tisku : Boršov: K desátým narozeninám web

--------------------------------------------------------------------------------
Spolek přátel kulturního domu zprovoznil nové webové stránky. Členové na webu mapují kulturní akce a činnost
http://svitavsky.denik.cz/kratce_region/217558.html
Tak se o Vašich stránkách píše i na Svitavském deníku

Admin PS st. - stránka hasiči

Dnešním dnem, to je 9.2.2008, začala být funkční stránka "hasiči". zatím jsou to základní informace o spolku.
Zároveň i touto cestou žádame všechny, kdož vlastní jakýkoli materiál, zejména fotografický,týkající se boršovských hasičů, aby jej zapůjčil (viz výzva na stráce hasičů).

Admin PS st. - ... divsdlo

Od divadelního spolku z Velkých Opatovic nám byla doručena informace, že divadelní představení Dámský krejčí bylo staženo z repertoáru z důvodu neudržitelnosti financování zapůjčených divadelních rekvizit a kulis. Z tohoto důvodu je bohužel má níže uvedená informace o jarním termínu opakování nedokončeného představení v tuto chvíli neplatná.
Jménem organizátorů a především i herců divadelního spolku z V.Opatovic, se velice omlouváme všem, kteří o toto divadlo a celé jeho zhlédnutí měli zájem.
Stejně tak ale mohu slíbit, že se svým nově nastudovaným divadelním kusem zavítají herci z Velkých Opatovic i do sálu kulturního domu v Boršově.

Admin PS st. Pavel Slezák

Dáša - z tisku

v dnešním tisku jsem opět našla malou zmínku o Boršově, jak je zvykem, nijak veselou, přikládám odkaz http://svitavsky.denik.cz/cerna_kronika/felicia-narazila-do-skoly20080129.html

Admin PS st. - ...divadlo

S divadelním souborem z Velkých Opatovic je domluveno opakování násilně přerušeného představení divadelní hry Dámský krejčí na některý z jarních termínů. Přesné datum bohužel ještě není známo.

PetraKarolina - Divadlo

Dobrý den! Přeji všem aktivním boršovským občanům hodně štěstí a zdraví v roce 2008 a připojuji dotaz týkající se představení divad.souboru z V.Opatovic. Plánujete uvést ještě jednou (a tentokrát celou) hru Dámský krejčí, která byla na podzim přerušena požárem kultur.domu? Děkuji za odpověď. Petra K. (kajetana.p@seznam.cz)

Petr - Pátek 11.1.08

Dobrý den, nejdříve vyslovuji pochvalu za vedení web-stránek a prosím o zveřejnění informace, v kolik hodin akce (taneční) začíná.
Děkuji.

BRUNA 11.12.2007 - Poděkování.

Chtěl bych touto cestou poděkovat organizátorům Mikulášského odpoledne dne 9.12.2007 v Kulturním domě v Boršově.Bylo to krásné odpoledne s kvalitním kulturním programem. Velice si vážím práce organizátorů, kteří věnují svoje osobní volno pro tyto účely. Ještě jednou děkuji za příjemné odpoledne. Odměnou všem byly rozzářené oči dětí !!

Admin PS st.+ml. - Program

Na úvodní straně je tabulka jednotlivých akcí, akce nejaktuálnější jsou zvýrazněny.
Červenozelený program ... co se bude dít... se otevře (pomocí ikony knihy) v programu MS Publischer ,který je součástí sady MS Ofice. Tuto variantu jsme zvolili jako pro nás (nováčky ve webovém publikování)v daném okamžiku nejrychlejší a nejpřístupnější.

Petr - Program

Dobrý den, nemohu najít odkaz na program pořádaných akcí.

Tomáš - pomezní

Ten Náplava nemá chybu až mi ho bylo líto.Pro naše stránky je to příjemné osvěžení.

Dáša - z tisku

v tisku jsem našla článek o požáru http://svitavsky.denik.cz/cerna_kronika/vzplala_strecha_kulturniho_dom.html

Admin PS st. - Z mailové schránky SPKD

Dobrý den,
vzhledem k tomu,že se na stránkách objevilo,že je v Boršově nuda,napadlo mě malinké zpestření,zvláště pro ženské osazenstvo.Chtěla bych se zeptat,zda nemáte zájem o cvičení pro ženy a dívky v Kulturním domě.Vím,že některé dojížděli do Třebové,ale přeci jenom,i ten kousek je v zimě nebo za špatného počasí problém.Kdybyste měli zájem,napište mi na tento mail nebo zavolejte na tel. 737314743.Potřebnou kvalifikaci mám.
S přáním krásných dní se loučí Mixánová Ivana

Admin PS st. - Dobrý nápad Ivo !

Kulturák je otevřený pro každou dobrou myšlenku a nápad a hlavně je tu pro všechny, kdo se chtějí bavit a při tom třeba udělat něco pro své tělo. Jen se dát dohromady a skočit do toho rovnýma nohama a nebát se udělat něco i pro toho druhého.


Iva - Boršov :-)

Stránky Boršova moc chválím,je to krásná obec a zaslouží si více pozornosti!
Vzhledem k tomu,že se zde objevují i komntáře k nudě v Boršově,chtěla jsem i já přispět svojí troškou do mlýna a zeptat se zvláště ženské části,zda by neměla zájem o cvičení v KD.Protáhnout si tělo a hlavně se odreagovat od všedních starostí...Krásný den všem:-)

C.M.L. - Prima práce

Jen tak dál, macešská MT. nemá na svých stránkách ani zmínku o krásném a malebném Boršově. Přitom kdyby jej neměla, kde by byla... :-)

duch - fotbalové zápasy žáků

Kdyby bylo možné uveřejňovat na stránkách TJ Sokol
víc fotografií ze zápasů žáků mimo Boršov

BRUNA - Komentáře k fotbalovým zápasům.

Bylo by dobré, kdyby se na těchto stránkách zveřejnily komentáře k jednotlivým zápasům fotbalistů TJ SOKOL Boršov. Ne všichni zájemci o boršovský fotbal se na jednotlivé zápasy dostanou.

anonym - chválím

Moc hezký pohled na fotografie Barborky Slezákové,nejenom bratr Pavel i Barborka jsou talentované děti.

pavel.b.slezák - hlasování v kopálístických anketách

Do hlasovací tabulky se vloudila při administraci chybička, která se, jak slibuje administrátor PS ml., může opakovat maximálně jednou za deset let. Děkujeme za přízeň a hlasujte dál, uroveň výsledků boršovského fotbalu bude mít zajisté vzrůstající úroneň.