Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mladějov - stránky Tatranu Mladějov

http://tatranmladejov.webgarden.cz/

Petra Nečadová - SDH Boršov :-)

Zdravíme jmenovce hasiče a hasičky z Boršova.


http://sdhborsov.zde.cz

SDH Boršov (okr. Jihlava)

Dáša - kopálisti

Opravdu dobře jsem se pobavila, když jsem si prohlížela fotky z posledních zápasů této sezony, komentáře jsou mimořádně vtipné a trefné...díky

Franta loučák - Musím se zeptat

Zdravím všechny boršováky.Tak prej zas budete v té černé kronice prej u vás nějakej Navrátil přizabil sousedku.Je to pravda? Sem z Loučky je to hrůza co se za tým kopcem děje.

Markéta - Rybník

Hezký den, nevíte jak to vypadá s plánovaným rybníkem na místě, kde každý rok stavíme tábor? Tábor nám byl povolen, ale chci se zeptat, jestli se na tom místě už něco děje, staví a podobně... Prosím, napište mi na email mmaarketa@centrum.cz. Děkuju mockrát!

Dáša - z tisku

jak je mým zvykem, našla jsem opět zmínku o Boršově a jak jinak, v černé kronice http://svitavsky.denik.cz/kratce_region/276703.html

Dáša - z tisku

opět zmínka v tisku a opět černá kronika http://svitavsky.denik.cz/kratce_region/269825.html

Dáša - o pět z tisku

http://svitavsky.denik.cz/cerna_kronika/uklouzl-na-namraze20080327.html
Boršov zmíněn v tisku a opět v černé kronice

BRUNA - Pochvala

Velice se mi líbí nové stránky z Boršova. Jsou přehledné a je vidět, že zájem o obec Boršov je stálý. Velice si vážím práce spolků, kteří se starají o kulturní život v obci. ZVláště je třeba ocenit práci členl SPKD Boršov bez jejích poctivé práce by již Kulturní dům v obci nebyl. V dnešní době, kdy sousedské vztahy a vztahy na pracovištích již nejsou takové jaké byly a lidé se uzavírají sami do sebe, je takobvý počin jako zvednutí kulturního života v Boršově zvlášť záslužný čin. Ještě jednou děkuji, jsem patriotem Boršova, Před 62 roky jsem se zde narodil a vyrůstal a mám na co vzpomínat. Ještě jednou hodně a hodně děkuji !!!

Iva - zpestření

Krásný den všem,
na podzim jsem psala o svém nápadu,pokusit se zpestřit den všem pohybuchtivým ženám a dívkám:-)
Chci se touto cestou zeptat,měli byste zájem?Nemusíte se bát složitých choreografií,jde o to zkusit tímto způsobem pročitit hlavu,oprostit se od všednodeních starostí a načerpat energii do dalších dnů...:-)Hezký den s úsměvem:-))

Dáša - z tisku

opět článek jak se Boršov zviditelňuje
http://svitavsky.denik.cz/zpravy_region/vyhlasene-borsovske-kremrole20080224.html

Dáša - reklama v tisku

v dnešním tisku : Boršov: K desátým narozeninám web

--------------------------------------------------------------------------------
Spolek přátel kulturního domu zprovoznil nové webové stránky. Členové na webu mapují kulturní akce a činnost
http://svitavsky.denik.cz/kratce_region/217558.html
Tak se o Vašich stránkách píše i na Svitavském deníku

Admin PS st. - stránka hasiči

Dnešním dnem, to je 9.2.2008, začala být funkční stránka "hasiči". zatím jsou to základní informace o spolku.
Zároveň i touto cestou žádame všechny, kdož vlastní jakýkoli materiál, zejména fotografický,týkající se boršovských hasičů, aby jej zapůjčil (viz výzva na stráce hasičů).

Admin PS st. - ... divsdlo

Od divadelního spolku z Velkých Opatovic nám byla doručena informace, že divadelní představení Dámský krejčí bylo staženo z repertoáru z důvodu neudržitelnosti financování zapůjčených divadelních rekvizit a kulis. Z tohoto důvodu je bohužel má níže uvedená informace o jarním termínu opakování nedokončeného představení v tuto chvíli neplatná.
Jménem organizátorů a především i herců divadelního spolku z V.Opatovic, se velice omlouváme všem, kteří o toto divadlo a celé jeho zhlédnutí měli zájem.
Stejně tak ale mohu slíbit, že se svým nově nastudovaným divadelním kusem zavítají herci z Velkých Opatovic i do sálu kulturního domu v Boršově.

Admin PS st. Pavel Slezák

Dáša - z tisku

v dnešním tisku jsem opět našla malou zmínku o Boršově, jak je zvykem, nijak veselou, přikládám odkaz http://svitavsky.denik.cz/cerna_kronika/felicia-narazila-do-skoly20080129.html

Admin PS st. - ...divadlo

S divadelním souborem z Velkých Opatovic je domluveno opakování násilně přerušeného představení divadelní hry Dámský krejčí na některý z jarních termínů. Přesné datum bohužel ještě není známo.

PetraKarolina - Divadlo

Dobrý den! Přeji všem aktivním boršovským občanům hodně štěstí a zdraví v roce 2008 a připojuji dotaz týkající se představení divad.souboru z V.Opatovic. Plánujete uvést ještě jednou (a tentokrát celou) hru Dámský krejčí, která byla na podzim přerušena požárem kultur.domu? Děkuji za odpověď. Petra K. (kajetana.p@seznam.cz)

Petr - Pátek 11.1.08

Dobrý den, nejdříve vyslovuji pochvalu za vedení web-stránek a prosím o zveřejnění informace, v kolik hodin akce (taneční) začíná.
Děkuji.

BRUNA 11.12.2007 - Poděkování.

Chtěl bych touto cestou poděkovat organizátorům Mikulášského odpoledne dne 9.12.2007 v Kulturním domě v Boršově.Bylo to krásné odpoledne s kvalitním kulturním programem. Velice si vážím práce organizátorů, kteří věnují svoje osobní volno pro tyto účely. Ještě jednou děkuji za příjemné odpoledne. Odměnou všem byly rozzářené oči dětí !!

Admin PS st.+ml. - Program

Na úvodní straně je tabulka jednotlivých akcí, akce nejaktuálnější jsou zvýrazněny.
Červenozelený program ... co se bude dít... se otevře (pomocí ikony knihy) v programu MS Publischer ,který je součástí sady MS Ofice. Tuto variantu jsme zvolili jako pro nás (nováčky ve webovém publikování)v daném okamžiku nejrychlejší a nejpřístupnější.