Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dáša - zmínka o Boršově

http://www.mtrebova.cz/aktuality/borsove-vyroste-slunecni-elektrarna

Karel - Dotaz pro pamětníky

Asi před 40-ti lety bydlela v Boršově rodina Čapistrakova. Neví někdo, kam se odstěhovala nebo o jejich dceři Světlaně. Děkuji

Dáša - přání

Hodně úspěchů do nového roku administrátorům mých oblíbených stránek a také všem, kteří je pravidelně navštěvují a zajímá je dění v Boršově

Tomáš - Mikulášské odpoledne

Chtěl bych poděkovat organizátorům za včerejší mikulášské odpoledne, byla to velice zdařilá akce. Vynikající kulturní program, při kterém se bavili jak malí tak i dříve narození. Ještě jednou díky a jen tak dál.

Admin PS st. - ... Kriminalisté zřejmě našli vraha

Bohužel, žádnou ověřenou zvrávu o posunu ve vyšetřování jsem nikde v žádných médiích nezaznamenal. Pouze z ústního podání, a ty jsou spíše ze šuplíku "jedna bába povídala".

P/J - Kriminalisté zřejmě našli vraha

Dne 9.8.2008 vyšel v novinách tento článek ,"Kriminalisté zřejmě našli vraha" rovněž tento článek je uveden na vašich www.stránkách.Bohužel se mě nepodařilo nikde zjistit zda "policie" toho vraha určila . Pokud znáte odpověď , prosím o sdělení .

Dáša - opět z tisku

zdravím svou rodnou vísku, která je opět v tisku a jak se stalo zvykem, pouze v černé kronice
http://svitavsky.denik.cz/nehody/tragedie-v-borsove-myslivec-postrelil-na-honu-druh.html

Petra Kaderková - Divadlo

Svůj dotaz doplňuji o svoji mailovou adresu, kdybyste byli tak laskavi a odpověděli mi... Díky.
pk
kajetana.p@seznam.cz

Prosím Vás ještě o info, které divadelní spolky budou daná představení hrát. Děkuji.

Petra Kaderková - Divadlo

Dobrý den, prosím vás o krátké info týkající se divadelních představení, která by se měla odehrát u vás v Boršově, a to v říjnu a listopadu letošního roku. Zajímal by mě přesný termín, resp. začátek (v kolik hodin) a výše vstupného. Mnohokrát vám děkuji za odpověď a přeji krásný slunečný letní čas... Petra K.

Mladějov - stránky Tatranu Mladějov

http://tatranmladejov.webgarden.cz/

Petra Nečadová - SDH Boršov :-)

Zdravíme jmenovce hasiče a hasičky z Boršova.


http://sdhborsov.zde.cz

SDH Boršov (okr. Jihlava)

Dáša - kopálisti

Opravdu dobře jsem se pobavila, když jsem si prohlížela fotky z posledních zápasů této sezony, komentáře jsou mimořádně vtipné a trefné...díky

Franta loučák - Musím se zeptat

Zdravím všechny boršováky.Tak prej zas budete v té černé kronice prej u vás nějakej Navrátil přizabil sousedku.Je to pravda? Sem z Loučky je to hrůza co se za tým kopcem děje.

Markéta - Rybník

Hezký den, nevíte jak to vypadá s plánovaným rybníkem na místě, kde každý rok stavíme tábor? Tábor nám byl povolen, ale chci se zeptat, jestli se na tom místě už něco děje, staví a podobně... Prosím, napište mi na email mmaarketa@centrum.cz. Děkuju mockrát!

Dáša - z tisku

jak je mým zvykem, našla jsem opět zmínku o Boršově a jak jinak, v černé kronice http://svitavsky.denik.cz/kratce_region/276703.html

Dáša - z tisku

opět zmínka v tisku a opět černá kronika http://svitavsky.denik.cz/kratce_region/269825.html

Dáša - o pět z tisku

http://svitavsky.denik.cz/cerna_kronika/uklouzl-na-namraze20080327.html
Boršov zmíněn v tisku a opět v černé kronice

BRUNA - Pochvala

Velice se mi líbí nové stránky z Boršova. Jsou přehledné a je vidět, že zájem o obec Boršov je stálý. Velice si vážím práce spolků, kteří se starají o kulturní život v obci. ZVláště je třeba ocenit práci členl SPKD Boršov bez jejích poctivé práce by již Kulturní dům v obci nebyl. V dnešní době, kdy sousedské vztahy a vztahy na pracovištích již nejsou takové jaké byly a lidé se uzavírají sami do sebe, je takobvý počin jako zvednutí kulturního života v Boršově zvlášť záslužný čin. Ještě jednou děkuji, jsem patriotem Boršova, Před 62 roky jsem se zde narodil a vyrůstal a mám na co vzpomínat. Ještě jednou hodně a hodně děkuji !!!

Iva - zpestření

Krásný den všem,
na podzim jsem psala o svém nápadu,pokusit se zpestřit den všem pohybuchtivým ženám a dívkám:-)
Chci se touto cestou zeptat,měli byste zájem?Nemusíte se bát složitých choreografií,jde o to zkusit tímto způsobem pročitit hlavu,oprostit se od všednodeních starostí a načerpat energii do dalších dnů...:-)Hezký den s úsměvem:-))

Dáša - z tisku

opět článek jak se Boršov zviditelňuje
http://svitavsky.denik.cz/zpravy_region/vyhlasene-borsovske-kremrole20080224.html