Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pavel - Slevy

Dobrý den.
Narazil jsem na fajn portál.
Už tam přihazuju na slevu do kavárny a na večeři :)
Doporučuji všem, občas přes to koupím dárek rodině.

http://www.vyberslev.cz/

Máte s tím někdo taky zkušenosti?

Soňa - Obecní ples

Nemůžu to tady nikde nejít, kdy bude letos obecní ples? Díky moc

DAVID SMEKAL Z BORSOVA - VANOCE V LESE

KDO BYL HODNY,NEZLOBIL,KDO TY STROMKY VOZDOBIL V BILEM ZASNEZENEM LESE.SVATKY JSOU-TAK NEDIVME SE.LISKY DNES TU SE ZAJICI PO LESE SE NEHONI,SEDI SPOLU V ZARISVICI,I KDYZ JSOU JAK NA TRNI.VEVERKY-CEPERKY OZDOBILY BOROVICE.HAJNY OCIM NEVERI.VANOCE JSOU VE DVERICH.

mi666ke - POWERPLAY MANAGER

Zdravím,
rád bych tě pozval do naprosto jedinečného online sportovního managera
a to do POWERPLAY MANAGER.

O co se jedná - Cílem projektu POWERPLAY MANAGER je vytvoření souboru online sportovních manažerských her. Již nyní si můžeš zahrát dva sporty a to hokej a fotbal.
Do budoucna jsou v plánu další sporty například formule, basket, házená, volejbal, biatlon a baseball.

Pokud jsi i ty nadšenec a chceš být managerem svého týmu přidej se k nám http://www.powerplaymanager.com/r308082

Z vlastní zkušenosti mohu říct, že tento projekt (v současné chvíli) nemá konkurenci. Založ si i ty vlastní tým a dokaž že jsi nejlepší.

Radeon - Portál CPS

Přijďte se podívat na nový hasičský portál CPS.

www.cps-team.cz

Děkujeme za vaší přízeň!

Tomáš - Kulturní dům

Moc Ti admine děkuji za uklidňující informaci a pokud se v pátek dostavíš na hřiště na pálení čarodějnic máš u mně panáka.

admin P.S.st. - RE:Kulturní dům

O ničem takovém nevím ani jsem se nedoslechl. Ovšem nevylučuji to.
Dle mého jde o záměnu informací. Město jako majitel nemovitosti předává správu budovy KD do rukou Technických služeb něsta MT a protože projekty budovy a všech vnitřních instalací se nějak zatoulaly, provádí se nová zaměření a dokumentace. Ve fázi jednání je nová nájemní smlouva s našim sdružením, kde se rozhodne jakým způsobem a v jaké výši budeme platit najem.

Tomáš - Kulturní dům

Nevím co je na tom pravdy, ale prý se proslýchá, že by náš kulturní dům měl změnit nájemce, ptám se tedy admina co je na tom pravdy? Pokud to pravda je tak je to neskutečná lumpárna, ze které by se měl někdo zodpovídat.

admin P.S.st. - nový odkaz na Hřebečsko

Díky za odkaz plný zajímavých informací o Hřebečsku. Přidám jej do oblíbených odkazů, ať se o svém domovu dovíme co nejvíce.

přítel Boršova - staré fotky Boršova

na téhle adrese je spoustu zajímavých fotek nejen z Boršov a ale i z okolí....
http://www.schoenhengstgau.eu/orte/mtr/porstendorf/bilder.html

admin P.S.st - akce sváteční dekorace

Bohužel akce typu "malá škola svátečných vazeb" jsou limitovány počtem zúčasněných (přesně je to max. 25 lidí). Takže zájenci jsou většinou členky SPKD, které zvou účastnice ze svého okolí - sousedky, známé atd. Já vím, že je to vůči ostaním tak trochu (ale opravdu jenom trochu) nespravedlivé. Pro příště (příští akce zdobení vánočních perníčků)mohu doporučit kontaktovat buďto mě nebo některou členku sdružení a dohoda je jistá.

Jana - velikonoční vazba

Prohlížela jsem fotogalerii velikonoční vazby,ale pro širokou veřejnost to nebylo?

admin P.S.st. - Gratulace

Dášo gratuluji a děkuji za Tvou náklonnost našemu sdružení. Jako odměnu a poděkování Ti bude při Tvé nejbližší návštěvě KD Boršov nabídnut nějaký moc dobrý drink, samozřejmě na náklady administrátora. Těšíme se. A hlavně už se ukaž - ukažte.

Dáša - návštěvník

Ten 3000-tý návštěvník v sobotu jsem byla já

Dáša - z tisku

První tři místa patří boršovským

Starosta města Josef Ošťádal společně s místostarostou Milošem Izákem ocenili ve čtvrtek 18. února výherce soutěže o „Nejkrásnější vánoční výzdobu".
Na prvním místě se umístil Jiří Vrána, na druhém Pavel a Věra Slezákovi a třetí místo patří Haně Krejčové. Všichni z Boršova.

„Výhercům gratuluji. Jsem velmi rád, že se našli občané, kteří se do soutěže přihlásili a svojí vánoční výzdobou domovů zkrášlili naše město. Nebylo to jednoduché rozhodování, ale vyhrát mohou jenom tři. Všem ostatním děkujeme za zaslané fotografie a přejeme hodně štěstí v dalším ročníku soutěže,“ řekl starosta města Josef Ošťádal.

Výherci obdrželi plavenky s deseti vstupy do moravskotřebovského aquaparku, pamětní minci města, knižní publikaci Města Pardubického kraje a další věcné dárky.

Dáša - přání

Chtěla bych popřát nejen administrátorům, ale i všem přátelům kulturního domu Boršov příjemné prožití svátků vánočních a hodně úspěchů v novém roce

Dáša - koncert

ahoj administrátoři, tak jsem četla, že jste byli na koncertě 29. října v Olomouci, já taky, škoda, že jsem se neviděli....bylo to super.... nejenže máme stejná auta,ale jezdíme na stejné koncerty...

Bývalá obyvytelka - Pochvala

Krásný den všem,chtěla bych pochválit tvořitele stránek.Jsou fakt dost dobrý a ve fotečkách jsem si krásně zavzpomínala.Tipovala jsem,čí jsou to dítka,které jsem znala ještě jako miminka v peřinkách.Jsem ráda,že jsem tyto strány jsou a jen tak dál ve krásné tvorbě,mnoho úspěchů.Budu sem chodit často.PA

Dáša - opět z tisku

http://svitavsky.denik.cz/zpravy_region/silny-dest-zpusobil-problemy-na-svitavsku20090629.html

Dáša - z tisku

http://svitavsky.denik.cz/zpravy_region/hajenka-s-ubytovanim-je-dokoncena20090701.html