Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dáša - z tisku

První tři místa patří boršovským

Starosta města Josef Ošťádal společně s místostarostou Milošem Izákem ocenili ve čtvrtek 18. února výherce soutěže o „Nejkrásnější vánoční výzdobu".
Na prvním místě se umístil Jiří Vrána, na druhém Pavel a Věra Slezákovi a třetí místo patří Haně Krejčové. Všichni z Boršova.

„Výhercům gratuluji. Jsem velmi rád, že se našli občané, kteří se do soutěže přihlásili a svojí vánoční výzdobou domovů zkrášlili naše město. Nebylo to jednoduché rozhodování, ale vyhrát mohou jenom tři. Všem ostatním děkujeme za zaslané fotografie a přejeme hodně štěstí v dalším ročníku soutěže,“ řekl starosta města Josef Ošťádal.

Výherci obdrželi plavenky s deseti vstupy do moravskotřebovského aquaparku, pamětní minci města, knižní publikaci Města Pardubického kraje a další věcné dárky.

Dáša - přání

Chtěla bych popřát nejen administrátorům, ale i všem přátelům kulturního domu Boršov příjemné prožití svátků vánočních a hodně úspěchů v novém roce

Dáša - koncert

ahoj administrátoři, tak jsem četla, že jste byli na koncertě 29. října v Olomouci, já taky, škoda, že jsem se neviděli....bylo to super.... nejenže máme stejná auta,ale jezdíme na stejné koncerty...

Bývalá obyvytelka - Pochvala

Krásný den všem,chtěla bych pochválit tvořitele stránek.Jsou fakt dost dobrý a ve fotečkách jsem si krásně zavzpomínala.Tipovala jsem,čí jsou to dítka,které jsem znala ještě jako miminka v peřinkách.Jsem ráda,že jsem tyto strány jsou a jen tak dál ve krásné tvorbě,mnoho úspěchů.Budu sem chodit často.PA

Dáša - opět z tisku

http://svitavsky.denik.cz/zpravy_region/silny-dest-zpusobil-problemy-na-svitavsku20090629.html

Dáša - z tisku

http://svitavsky.denik.cz/zpravy_region/hajenka-s-ubytovanim-je-dokoncena20090701.html

Dáša - z tisku

http://svitavsky.denik.cz/zpravy_region/v-borsove-se-dockaji-kanalizace20090416.html

Markéta - Letní tábor

Dobrý den, rádi bychom k vám zase letos přijeli na tábor, ale podle fotek to na obvyklém místě nebude možné. Mohli byste mi někdo napsat, kdy bude rybník dostavěný a jestli by bylo možné vůbec tábor postavit? (plánovali jsme to na druhé straně rákosí-vpravo od příjezdové cesty a rybníka) Za jakékoliv informace budu moc vděčná! Můj email je mmaarketa@centrum.cz Děkuji, moc se do Boršova těšíme! Markéta :-)

Kyseláč - Dotazník SDH

Ahoj, sestavil jsem velmi jednoduchej dotazník o Vašem názoru na SDH obecně. Tak jestli máte minutku, prosím vyplntě pár odpovědí - ať se o sobě taky něco dozvíme:-)
http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/co-si-myslite-o-dobrovolnych-hasicich-sdh/

Pospíšil Jan - posezení v kulturním domě 8.března 2009

Vážení přátelé Boršováci , byl jsem velice potěšen Vašim pozváním na Vaše setkání v kulturním domě dne 8.března 2009.Velice oceňuji Vaši snahu o pořádání podobných akcí pro děti , mládež a dospělé. Před téměř padesáti lety jsem byl aktivním pořadatelem i vystupujícím při různých akcích ve Vašem kulturním době . Byl jsem nadšen jak je provedena úprava vnitřních částí . Přeji mnoho dalších vydařených akcí . Pospíšil

Dáša - gratulace

gratuluji k dvoutisícému návštěvníkovi stránek, sama je pilně navštěvuji a jsem moc spokojená

Dáša - zmínka o Boršově

http://www.mtrebova.cz/aktuality/borsove-vyroste-slunecni-elektrarna

Karel - Dotaz pro pamětníky

Asi před 40-ti lety bydlela v Boršově rodina Čapistrakova. Neví někdo, kam se odstěhovala nebo o jejich dceři Světlaně. Děkuji

Dáša - přání

Hodně úspěchů do nového roku administrátorům mých oblíbených stránek a také všem, kteří je pravidelně navštěvují a zajímá je dění v Boršově

Tomáš - Mikulášské odpoledne

Chtěl bych poděkovat organizátorům za včerejší mikulášské odpoledne, byla to velice zdařilá akce. Vynikající kulturní program, při kterém se bavili jak malí tak i dříve narození. Ještě jednou díky a jen tak dál.

Admin PS st. - ... Kriminalisté zřejmě našli vraha

Bohužel, žádnou ověřenou zvrávu o posunu ve vyšetřování jsem nikde v žádných médiích nezaznamenal. Pouze z ústního podání, a ty jsou spíše ze šuplíku "jedna bába povídala".

P/J - Kriminalisté zřejmě našli vraha

Dne 9.8.2008 vyšel v novinách tento článek ,"Kriminalisté zřejmě našli vraha" rovněž tento článek je uveden na vašich www.stránkách.Bohužel se mě nepodařilo nikde zjistit zda "policie" toho vraha určila . Pokud znáte odpověď , prosím o sdělení .

Dáša - opět z tisku

zdravím svou rodnou vísku, která je opět v tisku a jak se stalo zvykem, pouze v černé kronice
http://svitavsky.denik.cz/nehody/tragedie-v-borsove-myslivec-postrelil-na-honu-druh.html

Petra Kaderková - Divadlo

Svůj dotaz doplňuji o svoji mailovou adresu, kdybyste byli tak laskavi a odpověděli mi... Díky.
pk
kajetana.p@seznam.cz

Prosím Vás ještě o info, které divadelní spolky budou daná představení hrát. Děkuji.

Petra Kaderková - Divadlo

Dobrý den, prosím vás o krátké info týkající se divadelních představení, která by se měla odehrát u vás v Boršově, a to v říjnu a listopadu letošního roku. Zajímal by mě přesný termín, resp. začátek (v kolik hodin) a výše vstupného. Mnohokrát vám děkuji za odpověď a přeji krásný slunečný letní čas... Petra K.